tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Clasa I

Pachet premiere 2021 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa I 2. Lecturile scolarului clasa a II-a 3. ..
Pachet lecturi si exerci..
Pachetul contine: 1. La veterinar Texte si exercitii pentru scolarii din clasa I 2. Zana Masel..
Aventuri in vacanta cu F..
..
..
Cu vara in vacanta. Clas..
Cu vara in vacanta este un caiet de lucru transdisciplinar integrat, pentru toate disciplinele, conc..
In caruselul vacantei fi..
Bucurie, joc, miscare, soare mult si relaxare - le gasiti pe toate In caruselul vacantei. Veti putea..
Jurnal de vacanta clasa ..
Descopera alaturi de noi vacanta de vara, pe care o vom petrece impreuna intr-un mod distractiv, ins..
Lecturile scolarului cla..
Aceasta carte este una alcatuita din multe altele (fragmente sau scrierea integrala) adunate intr-o ..
Vreau sa fiu cel mai bun..
Vreau sa fiu cel mai bun se adreseaza elevilor de 7 ani (clasa I), incurajandu-i sa se pregateasca p..
Pachet vacanta clasa I (..
Pachetul contine: • Fise de recapitulare si evaluare finala (Avizat MEN) - format A4, 48 pag. ..
Aventuri de vacanta clas..
Caiet transcurricular pentru clasa I. Creat in conformitate cu noua programa scolara, caietul de vac..
Supercaietul meu de vaca..
Acest auxiliar a fost avizat de Ministerul Educației Naționale, in sesiunea septembrie-octombrie 201..
Vacanta mare cu joy clas..
Asigura fixarea, consolidarea si recapitularea cunostintelor anterioare fiind baza pentru cunostinte..

e-librariescolara.ro © 2021