tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Clasa Pregatitoare

Pachet premiere 2021 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa pregatitoare 2. Lecturile scolarului clasa I ..
Pachet lecturi si exerci..
Pachetul contine: 1. Aniversarea broscutei Texte si exercitii pentru scolarii din clasa pregatito..
Aventuri de vacanta - ca..
Realizat în conformitate cu programa școlară și Avizat MEN 2018, caietul pentru vacanță este destina..
Cu vara in vacanta. Caie..
Cu vara in vacanta este un caiet de lucru transdisciplinar integrat, destinat elevilor din clasa pre..
In caruselul vacantei fi..
Bucurie, joc, miscare, soare mult si relaxare - le gasiti pe toate In caruselul vacantei. Veti putea..
Jurnal de vacanta clasa ..
Descopera alaturi de noi vacanta de vara, pe care o vom petrece impreuna intr-un mod distractiv, ins..
Lecturile scolarului cla..
Lecturile scolarului clasa I ***Noua editie revizuita si adaugita a celei mai bune antologii de t..
Vacanta mare cu Joy Clas..
Asigura fixarea, consolidarea si recapitularea cunostintelor anterioare fiind baza pentru cunostinte..
Pachet vacanta clasa pre..
Pachetul contine: • Fise de recapitulare si evaluare finala (Avizat MEN) - format A4, 48 pag. ..
Supercaietul meu de vaca..
Acest auxiliar a fost avizat de Ministerul Educației Naționale, conform Anexei la Ordinul nr. 3530 d..

e-librariescolara.ro © 2021