Victor Nicolae

Matematica clasa a XII-a. Breviar teoretic cu exercitii si probleme propuse si rezolvate. Teste de evaluare. Filiera tehnologica, toate calificarile profesionale
Consultant: Prof. univ. dr. mat. em. OCTAVIAN STANASILA Lucrarea se adreseaza elevilor din clasa a X..
Matematica, clasa a X-a. Breviar teoretic. Exercitii si probleme propuse si rezolvate. Filiera teoretica, profilul real, specializarea stiinte ale naturii Filiera tehnologica
Consultant: Prof. univ. dr. mat. em. OCTAVIAN STANASILA Lucrarea acopera in totalitate programa scol..
Matematica, clasa a XI-a. Breviar teoretic. Exercitii si probleme propuse si rezolvate. Filiera tehnologica toate calificarile profesionale.
Lucrarea acoperă în totalitate programa şcolară de matematică pentru clasa a Xl-a, filiera tehnologi..
Matematica. Breviar teoretic. Exercitii si teste de evaluare pentru bacalaureat (M2)
Consultant: Prof. univ. dr. mat. em. OCTAVIAN STANASILA Lucrarea se adreseaza elevilor din clasele a..
Memorator. Matematica pentru clasele 5-8. Algebra, geometrie plana, geometrie in spatiu