tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Megasales

Aventurile lui Huckleber..
Huckleberry Finn si prietenul sau Jim, un sclav fugar, calatoresc pe fluviul Mississippi pe o plu..
Evaluare finala clasa a ..
Avizat M.E.N. conform O.M. nr. 3022/8.01.2018 ..
Avizat M.E.N. conform O.M. nr. 3022/8.01.2018 ..
Frankenstein - editie bi..
Viktor Frankenstein, un talentat student la medicina, a descoperit secretul aducerii la viata a m..
Ghicește-mi in cafea..
CUPRINS: Ghiceste-mi in cafea; Disparitia lui Max Edelstein „Depou de masini agricole”„La incercarea..
Ion Aluion..
Cunoscut ca unul dintre cei mai valorosi poeti tineri, autor al mai multor culegeri de aleasa simtir..
La „Grandiflora” și..
La „Grandiflora”FrigulUratulIn goanaIntamplarea ..
La „Grandiflora”FrigulUratulIn goanaIntamplarea ..
Lupul din Țara Hutulilo..
Mircea Streinul e un autor clasic. Un scriitor de masura antica. In conceptie, ca si in mestesug.&nb..
Nero - Brac german..
Si eu vad, in fiecare noapte geroasa, cum crapa fructele ramase pe crengi in gradina mea din Colares..
Bazat pe 1 recenzii.
Robinson Crusoe - editie..
Cand tanarul Robinson Crusoe fuge de acasa pe mare in cautarea aventurii, are parte de mai mult d..
Vizuina luminata..
Vizuina luminata este un jurnal de sanatoriu in care decelarea realitatii devine o problema de exist..
Set 3 carti gradinita ni..
Auxiliarele sunt avizate de M.E.N. pentru folosirea la clasa prin ordinul de ministru nr. 3022/08.01..
Set 4 carti gradinita ni..
Baiatul care a secat mar..
MicuțulMarcel adora să construiască superbe castele de nisip, însă refluxul îidistrugea mereu constr..
Baiatul care a stins soa..
Micuţul Marcel nu doar iubea Îngheţata, era absolut înnebunit după ea! Din momentul în care se tr..
Corbei..
Romanul Corbei reia o tema frecventa in nuvelistica tarzie a lui Slavici: aceea a singuraticului inc..
Cum sa fii suplu fara sa..
Drumul sigur catre silueta de vis.V-ati propus deseori sa scapati de kilogramele suplimentare. Dar a..
Destinul Printesei de No..
Vârstă recomandată 10-14 ani. Nora este prințesă în Regatul Norilor, un ținut de un alb lăptos și..
Detectivii de dinozauri ..
Stephanie Baudet e autoarea a peste 50 de cărți pentru copii și a unui roman istoric. A ținut cursur..
Domnul deputat - Vasile ..
Demetrius a inceput scoala la Bucuresti, unde a fost inmatriculat cu numele de familie Dumitrescu. S..
Dorinte catre stelele di..
Catre toate stelele din cer Care au inceput sa straluceasca, Trimitem o dorinta-acum Ca sa ne-o-ndep..