tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

ISBN: 978-606-978-462-4
Cod produs: Trei-370
An Aparitie: 2022

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit in Bucuresti, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier sau Posta Romana in orice localitate din tara.

Pentru comenzile de pana la 200 lei costul transportului este de:

• 8.99 lei/colet prin curier in Bucuresti
  • 9.99 lei/colet prin curier in Otopeni, Pipera, Voluntari, Pantelimon, Dobroiesti, Popesti-Leordeni, Magurele, Bragadiru, Chiajna, Chitila, Buftea, Dudu, Rosu
  • 14.99 lei/colet prin Posta Romana

Prin ochii tai Un dar de la copilul meu

Inspirata din chiar felul in care fiica ei se mira si se lasa surprinsa de tot ce-o inconjoara in timpul unei plimbari prin parc, povestea plina de farmec a lui Ainsley Earhardt, minunat ilustrata de Ji-Hyuk Kim, ne invita sa vedem lumea prin ochii unui copil si sa pretuim fiecare moment impreuna. Ainsley Earhardt este vedeta a canalului de televiziune FOX News si prezinta show-ul Fox&Friends. Inca din copilarie a visat sa traiasca in Manhattan; visul i s-a indeplinit, dar nu si-a uitat radacinile sudiste Ainsley a crescut in Carolina de Sud, acolo unde parintii ei inca locuiesc. A absolvit studiile superioare la Universitatea din Carolina de Sud cu o diploma in jurnalism si a debutat ca prezentator de stiri al canalului de televiziune CBS in orasul natal, Columbia, continuand apoi in San Antonio, Texas, unde a locuit timp de doi ani. Din 2007 lucreaza pentru FOX News. Isi iubeste fiica, pe Hayden, mai mult decat orice pe lume. Ji-Hyuk Kim este ilustrator profesionist, ale carui creatii, imagini in care se manifesta predilectia pentru o anumita atmosfera, au fost publicate in America, Europa si Asia. Are in portofoliu carti, reviste, creatii publicitare si albume ilustrate. Traieste impreuna cu familia sa in Coreea si isi petrece cea mai mare parte a timpului in atelier. Prin ochii tai e prima sa carte ilustrata integral. Autoarea doneaza o parte a sumelor primite pentru aceasta carte organizatiei Folds of Honor, care ofera burse si sprijin pentru copiii si sotiile soldatilor cazuti in slujba Americii. Afla mai multe accesand foldsofhonor.org.

Produse asemanatoare
Recent adaugate