Franceza

Comunicare in limba mode..
Caietul de activitati pentru disciplina Comunicare in limba moderna 1 franceza este elaborat pe baza..
Le francais pour les pet..
Caietul de lucru este instrumentul indispensabil pentru predarea principalelor notiuni de limba fran..
Zoom sur la Roumanie Lim..
Caietul de activitati ”Zoom sur la Roumanie” este un auxiliar destinat elevilor de clasa a II-a care..
Limba franceza pentru cl..
Este un important instrument lucrativ pentru învățarea corectă a limbii franceze la nivelul de vâr..