FRANCAIS. Cahier d'activites. L2. Caiet de lucru clasa a VII-a, autor Raisa Elena Vlad

Editura: Litera
Autor(i) Raisa Elena VladDorin Gulie
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa a-VII-aFranceza
ISBN: 978-606-33-2101-6
Cod produs: Litera-0247
Disponibilitate: In stoc Discount: 20%

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Caietul de activitați pentru elevii din clasa a VII‑a este elaborat pe unitați tematice ancorate in realitatea copilului. Prezentat intr‑o forma deosebit de atractiva, auxiliarul ofera exemple de activitați pe care copiii le pot urmari cu ușurința. Caietele au la baza structura noii programe și se pot folosi impreuna cu manualul Editurii Litera. Aprobat de MEN prin ordinul 3530 / 2018.

e-librariescolara.ro © 2020