Educativ

Subcategorii

Set 3 carti Clasa Pregat..
Set 3 CARTI Clasa Pregatitoare. Setul cuprinde: Comunicare in Limba Romana Matematica si explorarea ..
In caruselul vacantei fi..
Bucurie, joc, miscare, soare mult si relaxare - le gasiti pe toate In caruselul vacantei. Veti putea..
In caruselul vacantei fi..
In caruselul vacantei - ..
Este un important și instructiv suport de activitate independentă a elevilor pe timpul vacanței. ..
In caruselul vacantei cl..
Este un material lucrativ interesant și necesar pentru activitatea independentă a elevilor în timp..
In caruselul vacantei cl..
Se prezintă drept un util și necesar suport de lucru pentru  activitatea independentă a elevi..
In caruselul vacantei cl..
Constituie un important și necesar suport pentru activitatea independentă a elevilor în timpul vac..
In caruselul vacantei fi..
Este un remarcabil suport pentru activitatea independentă a elevilor şi pentru învăţarea continuă ..
1000 Exercitii si proble..
Constituie un important suport lucrativ pentru elevi, părinți, și cadre didactice. Pentru elevi..
1000 Exercitii si proble..
Este un bogat și util suport de lucru, necesar atât elevilor, cât și cadrelor didactice. Culege..
Arte vizuale si abilitat..
Exercitii aplicative pentru recapitularea si consolidarea cunostintelor. ..
Citesc si scriu corect !..
Constituie un auxiliar-material didactic, important și util, în completarea abecedarului, oferind ..
Evaluare interdisciplina..
Auxiliarele sunt avizate de M.E.N. pentru folosirea la clasa prin ordinul de ministru nr. 3022/08.01..
e-librariescolara.ro © 2019