Franceza

Le francais pour les pet..
Tematica include prietenii, familia, scoala, obiectele din casa, jucariile, animalele domestice si s..
Zoom sur la Roumanie Lim..
Caietul de activitati ”Zoom sur la Roumanie” este un auxiliar destinat elevilor de clasa I care dore..
Limba franceza clasa I..
Este un important suport de învățare a limbii franceze, elaborat conform programei școlare și resp..
Le français pour les pe..
Limba franceza poate fi magica si distractiva atunci cand o descoperi alaturi de cele mai indragite ..
Le français pour les pe..
Le français pour les petits – caiet de lucru pentru clasa I Tematica include prietenii, familia,..