Nivel universitar

Admiterea la Academia de..
Aceasta culegere se adreseaza atat elevilor care se pregatesc pentru admiterea la Academia de Poliţi..
Limba romana Manual pent..
Lucrarea Limba romana. Manual pentru studentii straini din anul pregatitor. Nivel A1-A2, aflata acum..
Start LR Manual de limba..
Manualul START LR se adreseaza cetatenilor straini care studiaza limba romana si este conceput pentr..
Teste-grila pentru concu..
Lucrarea de faţa se adreseaza in primul rand candidaţilor la Facultatea de Drept a Universitaţii din..
Relatiile publice si mas..
„Cartea este rezultatul unei activitati didactice universitare si se sprijina pe o bibliografie de s..