Descoperim spatiul

Cod produs: Aramis-1622
An Aparitie: 2020
Varsta: +3 Ani

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Descoperim spatiul

Spatiul işi dezvaluie secretele celor mai mici dintre cititori. Copiii vor descoperi raspunsuri la unele dintre cele mai arzatoare intrebari: Cum s-au format planetele? Ce sunt galaxiile si constelatiile? Care este rolul Lunii sau al Soarelui? Cand a avut loc prima calatorie a omului in spatiu? Toate aceste lucruri si multe altele sunt insotite de ilustratii minunate, pline de culoare.

e-librariescolara.ro © 2021