O noapte de speriat Rasfoieste

ISBN: 978-606-009-245-2
Cod produs: Aramis-1576
An Aparitie: 2020

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

O noapte de speriat

La fel ca în fiecare seară la lăsarea întunericului, tata-Şoarec, mama-Șoarec și cei doi copii ai lor se pregătesc să meargă la cumpărături. Sunteţi gata? Tata-Şoarec deschide uşa… Dar, vai! Casa lor e sub pat… iar deasupra este monstrul de pe pat! Cum se va încheia oare această aventură? Vei descoperi citind cartea!

e-librariescolara.ro © 2020