tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Clasa a-IV-a

Diploma cadouPachet premiere 2021 Cla..
Pachetul contine: 1. In caruselul vacantei clasa a IV-a 2. Lecturile scolarului clasa a V-a ..
Diploma cadouIn caruselul vacantei fi..
Bucurie, joc, miscare, soare mult si relaxare - le gasiti pe toate In caruselul vacantei. Veti putea..
Diploma cadouJurnal de vacanta clasa ..
Descopera alaturi de noi vacanta de vara, pe care o vom petrece impreuna intr-un mod distractiv, ins..
Diploma cadouLecturile scolarului cla..
O, ce veste minunata; Trei pastori; Cantec de stea; Plugusorul; Florile dalbe; Steaua sus rasare; So..
Diploma cadouSupercaietul meu de vaca..
A venit vacanta! Cei mici vor avea timp sa se bucure de soare, de plimbari cu bicicleta, de jocuri p..
Diploma cadouPachet vacanta clasa a I..
Pachetul contine: • Fise de recapitulare si evaluare finala - format A4, 48 pag. • Supercaietu..
Diploma cadouAventuri de vacanta clas..
Caiet transcurricular pentru clasa a IV-a. Creat in conformitate cu noua programa scolara, caietul d..
Diploma cadouRepetam si nu uitam. Rec..
Conceput în ideea rezolvării ritmice și sistematice a temelor de vacanță, auxiliarul Repetăm şi nu u..

e-librariescolara.ro © 2021