Descoperim copii lumii

Cod produs: Aramis-1623
An Aparitie: 2020
Varsta: +3 Ani

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Descoperim copii lumii

O carte-pasaport impresionanta, care ne poarta cu mintea de-a lungul si de-a latul lumii – in Africa, America, Europa, Asia si Oceania. Prin intermediul acesteia, micutii cititori vor putea descoperi cum traiesc copiii de pe alte continente. Cum arata casele lor, ce le place acestora sa manance, ce invata la scoala si cum isi petrec timpul liber – toate ilustrate in cele mai mici amanunte, incat fac sa para aievea aceasta calatorie in jurul lumii. O aventura de retrait!

e-librariescolara.ro © 2021