tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

ISBN: 978-1-84216-091-6
Cod produs: Uniscan-109
Disponibilitate: In stoc Discount: 10%

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier sau Posta Romana in orice localitate din tara.

Pentru comenzile de pana la 200 lei costul transportului este de:

• 12.99 lei/colet prin Posta Romana

Enterprise 1 Level: Beginner, Workbook. Caietul elevului pentru clasa V-a

Caiet de activitati ce contine 15 unitati de invatare, corespondente celor din manual, si are rolul de a ajuta la consolidarea structurilor prezentate in manual, printr-o varietate de exercitii de tipul dialoguri, alegeri multiple, joc de rol, extragerea de informatii dintr-un text pentru realizarea unei sarcini de lucru, completarea spatiilor punctate, formularea de intrebari sau raspunsuri, compuneri, potrivirea cuvintelor cu imaginile etc. Include teste de verificare si recapitulare a elementelor de gramatica asimilate in cate 2 unitati de invatare, si de asemenea, un test de evaluare finala pentru a se verifica progresul inregistrat. Mai include 5 proiecte video ce corespund tematicii din unitatile de invatare ce sunt indicate. Se adreseaza atat elevilor, clasa a V-a, cat si adultilor, nivel incepator.

Produse asemanatoare
Recent adaugate
Dimineata pierduta Editia de buzunar
Din lumea celor care nu cuvanta