Matematica si explorarea mediului. Caietul elevului pentru clasa I (dupa manualul MEN autor Constanta Balan) Rasfoieste

Editura: Corint Educational
Autor(i) Constanta BalanCristina VoineaCorina AndreiNicoleta Stan
Categoria: EducativAuxiliare scolareClasa IMatematica si explorarea mediului
ISBN: 978-606-793-416-8
Cod produs: Corint-1261
An Aparitie: 2018
Grupa De Varsta: 8-12 ani

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

AUXILIAR IN CONFORMITATE CU PROGRAMA SCOLARA IN VIGOARE APROBATA DE MECS,Lucrarea este elaborata de colectivul de autori care a castigat licitatia organizata de MEN in anul 2014, pentru manualul de Matematica si explorarea mediului – clasa a II-a, Editura CORINT.

e-librariescolara.ro © 2018