Caietul meu de caligrafie pentru clasele I-IV

Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa IComunicare in Limba Romana
ISBN: 978-606-009-277-3
Cod produs: Aramis-1581

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Caietul meu de caligrafie pentru clasele I-IV

Invata sa te bucuri de lucruri speciale care te dezvolta, te reprezinta si, in plus, iti ofera o modalitate utila si placuta de petrecere a timpului liber! Caietul meu de caligrafie te ajuta si te indruma sa scrii mai bine si mai frumos, iti cultiva rabdarea si grija pentru a realiza celor dragi tie carti personalizate, scrisori, jurnale, invitatii etc., obiecte creative ce pot declansa momente-surpriza, amintiri.

e-librariescolara.ro © 2020