Primii pasi in dezvoltare personala. Clasa pregatitoare Rasfoieste

Primii pasi in dezvoltare personala. Clasa pregatitoare
Editura: Carminis
Autor(i) Rodica DinescuDaniela StoicaCarmen Minulescu
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa pregatitoareDezvoltare personalaAuxiliare aprobate MEN 2018
ISBN: 978-973-123-1983
Cod produs: Carminis-0026
Disponibilitate: In stoc Discount: 25%

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Primii pasi in dezvoltare personala. Clasa pregatitoare

Lucrarea  Dezvoltare personala abordeaza intr-un mod jucaus si creativ tematica propusa in noua programa scolara si se adreseaza elevilor din clasa pregatitoare, parintilor si dascalilor. Grafica adecvata, culorile vii si personajele prietenoase, exercitiile variate si atractive bazate pe un fundament psihologic, explicatiile cuprinzatoare si concluziile educative de la sfarsitul lectiilor creeaza un cadru adecvat invatarii si urmaresc sa-i ajute pe copii sa se cunoasca mai bine, sa fie intelesi de cei din jurul lor pentru a comunica si a se integra mai usor in societate.

e-librariescolara.ro © 2020