Diplome scolare
Cadouri
La cumpararea acestui produs primesti 1 diploma cadou la alegere!

O Lume Minunata (lecturi de vacanta) - Clasa Pregatitoare Rasfoieste

Editura: Ars Libri
Categoria: EducativAuxiliare scolare Clasa pregatitoareComunicare in Limba RomanaLiteratura pentru eleviCarti pentru premiiCarti in ordine alfabeticaLecturi scolare
ISBN: 978-606-36-0198-9
Cod produs: Arslibri-229
Format: A5

Oferta speciala reduceri pana la 40%

Pentru orice carte comandata din categoria "Carti in ordine alfabetica" primiti GRATUIT o diploma la alegere in limita stocului.

Lista diplomelor disponibile o veti regasi aici: Diplome scolare

Comenzile de carti din categoria "Carti in ordine alfabetica" , pe langa diploma cadou beneficiaze de urmatoarele reduceri suplimentare fata de cele deja afisate in site:

- Pentru comenzi mai mari de 1000 lei - reducere suplimentara 10%

- Pentru comenzi mai mari de 500 lei - reducere suplimentara 5%

Aceste reduceri se aplica automat in cosul dumneavoastra de cumparaturi doar dupa ce va logati/inregistrati in contul de client.

Va rugam ca la finalizarea comenzii sa specificati modelul de diploma dorit in campul "Comentariile dumneavoastra"

Suntem prezenti si in SEAP/SICAP.

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate: