Jurnal de vacanta clasa a III-a. Jocuri si activitati interdisciplinare Rasfoieste

Jurnal de vacanta clasa a III-a. Jocuri si activitati interdisciplinare
Editura: Aramis
Autor(i) Rodica ChiranCelina Iordache
Categoria: EducativCaiete de vacantaClasa a-III-aCarti pentru premii
ISBN: 978-606-009-026-7
Cod produs: Aramis-1306
An Aparitie: 2018

Pentru comenzi mai mari de 150 lei, livrarea se face gratuit prin Bookurier in Bucuresti si prin Posta Romana la nivel national, iar pentru comenzi mai mari de 200 de lei livrarea se face gratuit la nivel national prin Curier in orice localitate din tara.

• 9.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzi mai mici de 50 lei
  • 11.99 lei/colet prin Posta Romana in orice localitate din tara, pentru comenzile mai mari de 50 lei

Jurnal de vacanta clasa a III-a. Jocuri si activitati interdisciplinare

Descopera alaturi de noi vacanta de vara, pe care o vom petrece impreuna intr-un mod distractiv, inspirat si util. In paginile caietului vei gasi jocurile tale preferate, nemuritoarele povesti, curiozitati din lumea cuvantatoarelor si necuvantatoarelor, glume. Poti sa alegi dupa bunul plac, adevarate calatorii in jurul lumii, idei de petrecere a timpului liber, metode de relaxare. Jurnalul de vacanta ofera o organizare modulara a continuturilor de invatare, intr-o viziune interdisciplinara.

e-librariescolara.ro © 2020