Harap-Alb - Carticica de povesti, de citit si colorat

Editura: Andreas
Autor(i) Ion Creanga
Categoria: Carte pentru copiiCarti de coloratCarti pentru premiiCarti in ordine alfabeticaCarti de colorat
ISBN: 978-606-765-070-9
Cod produs: Andreas-156

Harap-Alb - Carticica de povesti, de citit si colorat

O carte de colorat frumos si sugestiv realizata. Spatiile sunt usor de colorat iar modelele sunt la indemana tuturor copiilor. Textul este redactat pe intelesul copiilor si contine intreaga actiune a povestii, fiind realizat ca un rezumat al textului original. Pentru usurarea lecturarii textul este tiparit cu un corp mare.

e-librariescolara.ro © 2019