Clasici internationali

Diploma cadouAlice in Tara Minunilor (clasici internationali)
Copiii adora povestile, iar cele clasice au fost intotdeauna printre favoritle lor. Totusi, uneori, ..
Diploma cadouAnne de la Green Gables (clasici internationali)
Diploma cadouAventurile lui Huckleberry Finn (clasici internationali)
Eroul principal al romanului este un baiat pe nume Huckleberry Finn care traieste in targusorul amer..
Diploma cadouAventurile lui Robin Hood  (clasici internationali)
Diploma cadouCalatorie spre centrul pamantului (clasici internationali)
Diploma cadouCalatoriile lui Gulliver (clasici internationali)
Copiii adora povestile, iar cele clasice au fost intotdeauna printre favoritle lor. Totusi, uneori..
Diploma cadouCartea junglei (clasici internationali)
Diploma cadouCei trei muschetari (clasici internationali)
Diploma cadouChemarea strabunilor (clasici internationali)
Diploma cadouCocosatul de la Notre Dame (clasici internationali)
Diploma cadouContele de Monte Cristo (clasici internationali)
Diploma cadouDavid Copperfield (clasici internationali)
Diploma cadouDouazeci de mii de leghe sub mari (clasici internationali)
Diploma cadouHeidi (clasici internationali)
Diploma cadouIvanhoe (clasici internationali)
Diploma cadouJane Eyre (clasici internationali)
Diploma cadouMandrie si Prejudecata (clasici internationali)
Diploma cadouMarile sperante (clasici internationali)
Diploma cadouMasina timpului (clasici internationali)
Diploma cadouMinele regelui Solomon (clasici internationali)
e-librariescolara.ro © 2018