tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35

Jocuri educative

Subcategorii

Algoracing..
Joc educativ din hartie si carton. Are versiuni de joc multiple si nivele diferite de dificultate, a..
Chronoflight..
Frui10..
Joc educativ din hartie si carton. Are versiuni multiple de joc si nivele diferite de dificultate, a..
Gophers’ Maze..
HurriCount..
Joc educativ din hartie si carton. Are nivele diferite de dificultate, adecvate pentru copii de 6 an..
HurriCount Mathitude..
Match and Catch..
Multibloom..
Multimany..
Numberloor..
Pet Five..
Quackage..
Splittissimo..
Trafficars..
Zoolphabet..
Arca lui Noe - Joc de ec..
Acest joc de echilibru si sortare contribuie la dezvoltarea abilitatilor motorii fine, dexteritatii,..
Cine rade la urma..
Este un joc antrenant si dinamic destinat copiilor cu varsta de peste 4 ani.Fiecare jucator dispune ..
Corpuri geometrice..
Jocul contine corpurile geometrice uzuale ( prisma, cub, con, paralelipiped, sfera, cilindru ). ..
Crossy..
Este un joc de cuvinte.Piesele magnetice au inscrise pe ele literele alfabetului, cu anumite punctaj..
Joc magnetic Cifre (0-9 ..
Jocul contine cifrele de la 0 la 9 (cate 4 bucati din fiecare) si principalele semne de operare arit..

e-librariescolara.ro © 2021