tel Comenzi telefonice (L-V: 9-16) 031.428.26.35
Bine ati venit la e-librariescolara.ro

Clasici internationali

La orice carte comandata din colectia Clasici internationali beneficiati de 20% reducere si o diploma gratuita.

Suplimentar beneficiati de urmatoarele reduceri:

• La oricare 15 carti comandate din colectie beneficiati de un discount de 22%, ( 8.51 lei pe bucata )
  • La oricare 20 carti comandate din colectie beneficiati de un discount de 25%, ( 8.18 lei pe bucata )
  • La oricare 25 carti comandate din colectie beneficiati de un discount de 27%, ( 7.96 lei pe bucata )
  • La oricare 30 carti comandate din colectie beneficiati de un discount de 30%, ( 7.63 lei pe bucata )

Va rugam ca la finalizarea comenzii sa specificati modelul de diploma dorit in campul "Comentariile dumneavoastra"

Promotii
Pachet 30 Clasici Internationali
Pachet 25 Clasici Internationali
Pachet 20 Clasici Internationali
Pachet 15 Clasici Internationali
Pachet 10 Clasici Internationali