Diplome scolare

Cod produs: Intuitext-1-11
An Aparitie: 2018

SAU

Esti interesat de acest produs? Trimite adresa de e-mail si numarul de telefon, iar noi te vom contacta pentru detalii.

Telefon:

Cantitate:

Trimite cererea

Matematica si explorarea mediului - Clasa I

Caietul auxiliar de matematica si explorarea mediului pentru clasa I reprezinta un instrument de invatare care ofera contexte multiple si variate pentru formarea competentelor, conform programei scolare. Este conceput ca un partener de invatare si de joaca al elevului de clasa I, un reper pentru cadrul didactic, o solutie pentru parintii preocupati de formarea si dezvoltarea propriilor copii.

e-librariescolara.ro © 2019